Общинска избирателна комисия Белене


РЕШЕНИЕ
№ 6-МИ
Белене, 09.09.2019

ОТНОСНО: Формиране на единните номера на избирателните секции в община Белене за избор на: кмет на община, общински съветници и кметове на кметства на 27 октомври 2019 г.

На основание чл. 8, ал.1, т.8 от ИК  и във връзка със Заповед №1227/02.09.2019г. на Кмета на Община Белене, ОИК Белене

Р Е Ш И:

1.ФОРМИРА единните номера на Избирателните секции в  Община Белене както следва:

Първа секция  гр. Белене                   – 150300001

Втора секция гр. Белене                     – 150300002

Трета секция гр. Белене                     – 150300003

Четвърта секция гр. Белене                – 150300004

Пета  секция гр. Белене                      – 150300005

Шеста секция гр. Белене                      - 150300006

Седма секция гр. Белене                     – 150300007

Осма секция гр. Белене                       – 150300008

Девета секция  село Деков                  – 150300009

Десета секция  село Татари                – 150300010

Единадесета секция  село Петокладенци     – 150300011

Дванадесета секция село Кулина вода         – 150300012

Тринадесета секция село Бяла вода              - 150300013

Петнадесета  секция гр. Белене                     - 150300015

Шестнадесета секция гр. Белене                   - 150300016

 

 

Решението може да се обжалва пред Централната избирателна комисия в срок до три дни от обявяването му.

Председател: Валя Маринова Вълкова

Секретар: Галина Пламенова Йосифова

* Публикувано на 09.09.2019 в 16:22 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 111-МИ / 26.11.2019

    относно: Обявяване за общински съветник следващия в листата кандидат на Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО,НФСБ).

  • № 110-МИ / 26.11.2019

    относно: Прекратяване предсрочно пълномощията на общинския съветник Петър Иванов Ангелов от Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО,НФСБ).

  • № 109-МИ / 05.11.2019

    относно: Обявяване за общински съветник, следващият в листата кандидат на местна коалиция ГЕРБ/БЗНС, ВМРО, НФСБ/.

всички решения