Общинска избирателна комисия Белене


РЕШЕНИЕ
№ 112
Белене, 26.10.2015

ОТНОСНО: Относно:Обявяване резултати за избраните Общински съветници

РЕШЕНИЕ № 112/26.10.2015г.

Относно:Обявяване резултати за избраните Общински съветници

На основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

ОИК Белене

РЕШИ:

 

  1. Общинската избирателна квота е 252 (двеста петдесет и два) гласа.

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: НЯМА

 

ІІІ. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

БРОЙ МАНДАТИ

 с думи                                   с цифри

2

МК „ ДЕМОКРАТИ И ПАТРИОТИ ЗА БЕЛЕНЕ”

      ДВА                                      2

6

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

      ШЕСТ                                   6

7

МК „БЪДЕЩЕ ЗАОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

      ШЕСТ                                   6

8

ПП АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

      ЕДИН                                   1

11

РЕФОРМАТОРСКИ  БЛОК

      ДВА                                    2

 

  1. IV.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, както следва:

 

Наименование на партия/коалиция/местна коалиция

 

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

Брой

предпо-читания

 

МК „ДЕМОКРАТИ И ПАТРИОТИ ЗА БЕЛЕНЕ”

 

1.

Красимир Петков Тодоров

164 (130)

2.

Никола Насков Ангелов

46

3.

Стилиян Величков Лоринков

17

4.

Бистра Антонова Нецова

15

5.

Миглена Иванова Спасова

13

6.

Елза Георгиева Гъдуларова

10

7.

Калин Весков Петракиев

9

8.

Бисерка Любенова Иванова

8

9.

Галина Цветанова Генова

7

10.

Кристияна Огнянова Иванова

7

11.

Стелияна Иванова Василева

6

12.

Антония Цветанова Паскова

5

13.

Мирослав Йосифов Панов

5

14.

Юлия Илиева Маринова

5

 

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

1.

Петър Илиев Дулев

841 (789)

2.

Венцислав Стефанов Стойков

137

3.

Светослава Павлова Христова

66

4.

Стефан Илиев Николов

50

5.

Момчил Недялков Спасов

41

6.

Румен Силвестров Арабаджиев

30

7.

Ото Гайтанов Ганков

26

8.

Георги Николаев Ангелов

19

9.

Ивайло Петров Господинов

19

10.

Цветана Парашкевова Врайкова

18

11.

Юлиян Атанасов Господинов

15

12.

Лидия Иванова Георгиева

10

13.

Бистра Анкова Гаврилова

8

14.

Наташа Иванчова Георгиева

6

15.

Атанас Иванчев Иванов

4

16.

Албена Михайлова Любенова

0

 

 

 

 

 

 

 

 

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

1.

Милен Павлов Дулев

633 (549)

2.

Веско Петков Манолов

165

3.

Веселка Петрова Врайкова

164

4.

Николай Йосифов Арабаджиев

58

5.

Бистра Ангелова Павловска

42

6.

Иван Цветанов Динов

29

7.

Петър Иванов Ангелов

27

8.

Анна Кирилова Давидова

26

9.

Малина Златкова Ешекова

25

10.

Борислав Викторов Квецински

23

11.

Ирина Димитрова Чоранова

21

12.

Мая Ангелова Христофорова

11

13.

Дарина Илиева Добранчева

9

14.

Тихомир Красимиров Костов

8

15.

Денислав Емилов Динов

4

16.

Емил Петров Киринов

3

ПП АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

1.

Дора Петкова Леонова

131 (118)

2.

Красимир Франчешков Грунчев

71

3.

Лидия Неделчева Григорова

24

4.

Бисерка Илиева Славова

19

5.

Георги Маринов Кирицов

19

6.

Мирослав Александров Цветков

16

7.

Цветлена Бойкова Учанова

12

8.

Радослав Петров Ръжгев

7

9.

Маргарита Стефанова Милева

5

10.

Божидар Радославов Николаев

3

11.

Красимир Иванов Петров

0

12.

Мирослав Ангелов Колев

0

13.

Юлия Колева Фичева

0

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

1.

Емил Петров Михайлов

220 (162)

2.

Пламен Валентинов Гендов

71

3.

Румен Иванов Атанасов

60

4.

Петър Георгиев Добрев

34

5.

Митко Франчешков Рупов

25

6.

Иво Райчев Кондров

20

7.

Анелия Атанасова Генова

15

8.

Любен Владимиров Любенов

12

9.

Петър Цветанов Иванов

5

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1.

Любен Йосифов Ръжгев

85 (75)

2.

Богдан Янков Димитров

13

3.

Кунчо Маринов Нинов

4

4.

Емил Любомиров Несторов

0

5.

Лъчезар Емилов Андреев

0

 

АТАКА

1.

Георги Кръстев Димитров

72 (71)

2.

Георги Митанов Динков

19

3.

Димитър Андреев Муканов

6

4.

Виолета Димитрова Иванчева

4

5.

Георги Павлов Георгиев

1

6.

Иван Андреев Иванов

0

НОВА ЗОРА

1.

Аница Димитрова Денкова

11 (7)

2.

Георги Савов Гроздев

2

3.

Силвия Пламенова Апостолова

2

4.

Галя Събинова Яворова

1

5.

Мария Димитрова Йорданова

0

ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ”

1.

Иван Кирилов Радулов

33 (28)

2.

Любомир Методиев Лазаров

8

3.

Цветелина Мирославова Иванова

3

Движение за права и свободи - ДПС

1.

Красимир Борисов Кирилов

109 (103)

2.

Ема Младенова Иванова

1

3.

Гьонюл Ялчинова Солакова

0

 

  1. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1

Бистра Ангелова Павловска

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

**********

2

Веселка Петрова Врайкова

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

**********

3

Веско Петков Манолов

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

**********

4

Венцислав Стефанов Стойков

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

**********

5

Дора Петкова Леонова

ПП АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

**********

6

Емил Петров Михайлов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

7

Иван Цветанов Динов

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

**********

8

Красимир Петков Тодоров

МК „ДЕМОКРАТИ И ПАТРИОТИ ЗА БЕЛЕНЕ”

**********

9

Милен Павлов Дулев

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

**********

10

Момчил Недялков Спасов

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

**********

11

Никола Насков Ангелов

МК „ДЕМОКРАТИ И ПАТРИОТИ ЗА БЕЛЕНЕ”

**********

12

Николай Йосифов Арабаджиев

МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

**********

13

Петър Илиев Дулев

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

**********

14

Пламен Валентинов Гендов

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

**********

15

Румен Силвестров Арабаджиев

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

**********

16

Светослава Павлова Христова

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

**********

17

Стефан Илиев Николов

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

**********

 

Решението подлежи на обжалване в седем дневен срок пред съответния Административен съд на основание чл.459 от ИК.

 

Поименно гласували „ЗА” - 11

Председател: Валя Маринова Вълкова

Секретар: Ина Красимирова Кирилова

За секретар: Илиян Чавдаров Шалварков

* Публикувано на 27.10.2015 в 18:34 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 122 / 03.11.2015

    относно: Пренареждане на кандидатската листа за общински съветници на МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”

  • № 121 / 02.11.2015

    относно: Обявяване резултатите от втори тур на изборите за кмет на кметство Деков проведените на 01 ноември 2015 г.

  • № 120 / 02.11.2015

    относно: Обявяване резултатите от втори тур на изборите за кмет на Община Белене проведените на 01 ноември 2015 г.

всички решения