Общински съвет

  • 14. Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
    • 101. Красимир Франчешков Грунчев
    • 102. Красимира Петрова Петрова
    • 103. Радослав Петров Ръжгев
    • 104. Юлия Колева Фичева
    • 105. Божидар Радославов Николаев
    • 106. Цветанка Парашкевова Минкова
    • 107. Георги Маринов Кирицов
  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Красимир Петков Тодоров
    • 102. Стилиян Величков Лоринков
    • 103. Николай Любенов Лоринков
    • 104. Елза Георгиева Гъдуларова
    • 105. Стефка Иванова Иванова
    • 106. Десислава Огнянова Тодорова
    • 107. Светослав Венциславов Йоргов
    • 108. Бистра Антонова Нецова
    • 109. Мирослав Йосифов Панов
    • 110. Николай Димитров Димитров
    • 111. Илиян Пасков Митев
    • 112. Стела Ганчева Стефанова-Макавеева
    • 113. Павлина Иванова Иванова
  • 49. Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
    • 101. Иван Кирилов Радулов
    • 102. Емил Любомиров Несторов
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Анелия Александрова Радославова
    • 102. Миглена Петрова Кръстева
  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Момчил Недялков Спасов
    • 102. Петър Илиев Дулев
    • 103. Калоян Петров Прокопиев
    • 104. Камелия Александрова Веселинова
    • 105. Деница Димитрова Иванова
    • 106. Венцислав Стефанов Стойков
    • 107. Павлина Николаева Михайлова
    • 108. Момчил Линков Линов
    • 109. Ива Георгиева Славчева
    • 110. Катя Стефанова Иванова
    • 111. Румен Силвестров Арабаджиев
    • 112. Шембахар Селейдинова Ибрамова
    • 113. Емил Веселинов Евлогиев
  • 67. ОЛЕГ ПЕТРОВ ЙОРДАНОВ - независим
    • 101. Олег Петров Йорданов
  • 68. Местна коалиция ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ (ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ и ПП Съюз на демократичните сили)
    • 101. Емил Петров Михайлов
    • 102. Йосиф Николаев Бонов
    • 103. Иво Райчев Кондров
    • 104. Митко Франчешков Рупов
    • 105. Петър Върбанов Иванов
  • 69. Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО, НФСБ)
    • 101. Милен Павлов Дулев
    • 102. Бистра Ангелова Павловска
    • 103. Петър Иванов Ангелов
    • 104. Николай Йосифов Арабаджиев
    • 105. Малина Златкова Ешекова
    • 106. Валери Здравков Босилков
    • 107. Веселка Петрова Врайкова
    • 108. Иван Цветанов Динов
    • 109. Даниел Иванов Тонев
    • 110. Веско Петков Манолов
    • 111. Мирослав Златков Братанов
    • 112. Красимир Борисов Кирилов
    • 113. Марио Блажев Дончев

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 111-МИ / 26.11.2019

    относно: Обявяване за общински съветник следващия в листата кандидат на Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО,НФСБ).

  • № 110-МИ / 26.11.2019

    относно: Прекратяване предсрочно пълномощията на общинския съветник Петър Иванов Ангелов от Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО,НФСБ).

  • № 109-МИ / 05.11.2019

    относно: Обявяване за общински съветник, следващият в листата кандидат на местна коалиция ГЕРБ/БЗНС, ВМРО, НФСБ/.

всички решения