Общинска избирателна комисия Белене
РЕШЕНИЕ
№ 64
Белене, 24.09.2015
ОТНОСНО: Назначаване на секционни избирателни комисии в избирателните райони на Община Белене и утвърждаване списъците на резервните членове за произвеждане на местните избори и национален референдум на 25 октомври 2015г.
РЕШЕНИЕ № 64/24.09.2015 г
Относно: Назначаване на секционни избирателни комисии в избирателните райони на Община Белене и утвърждаване списъците на резервните членове за произвеждане на местните избори и национален референдум на 25 октомври 2015г.
На основание чл. 87, ал. 1, т.5, чл. 89, ал. 1, чл. 91, ал. 5и ал. 8 и Решение 1984- МИ/НР от 08.09.2015г. и постъпило предложение № 08-00-198/18.09.2015г. на Кмета на Община Белене за назначаване на СИК в избирателните райони в Община Белене и Заявление вх.№ 34 от 23.09.2015г. от Емил Петров Михайлов, упълномощен представител на коалиция „Реформаторски блок” за промяна на представител на Реформаторски блок” в секция №150300003 и списъка на резервните членове на СИК.
ОИК Белене
РЕШИ:
Назначава секционните комисии в избирателните райони в Община Белене и утвърждава списъка на резервните членове както следва:
I Секция 150300001
Адрес: ОУ „Васил Левски”,ул. „Еп. Евгений Босилков”№ 1
Председател: Петър Иванов Господинов – ЕГН **********
Зам. председател: Румяна Николаева Мънева – ЕГН **********
Секретар: Анелия Антонова Зойкова ЕГН **********
Членове: Мариета Василева Братанова ЕГН **********
Грета Николаева Ангелова – ЕГН **********
Павлина Николаева Ерияшева – ЕГН **********
Севинч Мехмедова Юлиянова – ЕГН **********
Веска Франчешкова Домозинова – ЕГН **********
Олга Огнянова Митева – ЕГН **********
II Секция 150300002
Адрес: СОУ „Димчо Дебелянов”,ул.”България” № 58
Председател: Даниела Георгиева Денева – ЕГН **********
Зам. председател: Ирина Петрова Михайлова – ЕГН **********
Секретар: Атанас Димитров Генов – ЕГН **********
Членове: Рена Маринова Шишкова – ЕГН **********
Ирина Цветанова Тодорова – ЕГН **********
Галина Цветанова Иванова – ЕГН **********
Антон Сергеев Антонов – ЕГН **********
Красимира Петрова Бонжолова – ЕГН **********
Георги Пасков Гулев – ЕГН **********
III Секция 150300003
Адрес: СОУ „Димчо Дебелянов”,ул.”България” № 58
Председател: Лидия Петрова Дулева – ЕГН **********
Зам. председател: Десислава Огнянова Симеонова – ЕГН **********
Секретар: Веселина Няголова Гицова – ЕГН **********
Членове: Иринка Петрова Мънева – ЕГН **********
Ина Илиянова Иванова – ЕГН **********
Десислава Пламенова Торторикова – ЕГН **********
Джевдет Юсеинов Асанов – ЕГН **********
Кристияна Емилова Матеева – ЕГН **********
Росица Пламенова Букева – ЕГН **********
IV Секция 150300004
Адрес: ОУ „Васил Левски”,ул. „Еп. Евгений Босилков”№ 1
Председател: Росица Иванова Динова – ЕГН **********
Зам. председател: Себайдън Юсменов Акманов – ЕГН **********
Секретар: Михаил Александров Чакъров – ЕГН **********
Членове : Дилянка Борисова Братанова – ЕГН **********
Маргарита Йосифова Добранчева – ЕГН **********
Камелия Александрова Веселинова – ЕГН **********
Пенка Георгиева Димитрова – ЕГН **********
Симона Емилова Андреева – ЕГН **********
Алена Красимирова Босилкова – ЕГН **********
V Секция 150300005
Адрес: ОУ „Васил Левски”,ул. „Еп. Евгений Босилков”№ 1
Председател: Васил Блажев Николов – ЕГН **********
Зам. председател: Антоанета Иванова Иванова – ЕГН **********
Секретар: Цветана Атанасова Спасова – ЕГН **********
Членове: Росица Михайлова Иванова – ЕГН **********
Росица Иванова Милинова – ЕГН **********
Анелия Симеонова Грунчева – ЕГН **********
Анифе Адемова Цанкова – ЕГН **********
Светла Михайлова Костова – ЕГН **********
Николай Петров Андреев – ЕГН **********
VI Секция 150300006
Адрес: ОУ „Васил Левски”,ул. „Еп. Евгений Босилков”№ 1
Председател: Ася Владимирова Тонева – ЕГН **********
Зам. председател: Любка Александрова Гулева – ЕГН **********
Секретар: Анелия Живкова Вендова – ЕГН **********
Членове: Ася Златкова Дулева – ЕГН **********
Вероника Ваньова Йорданова – ЕГН **********
Севда Иванова Ангелова – ЕГН **********
Иван Георгиев Ерияшев – ЕГН **********
Камен Цветанов Станев – ЕГН **********
Ивайло Пенков Веселинов – ЕГН **********
VII Секция 150300007
Адрес: СОУ „Димчо Дебелянов”,ул.”България” № 58
Председател: Блага Иванова Ганкова ЕГН **********
Зам. председател: Елка Павлова Врайкова – ЕГН **********
Секретар: Фатме Мехмедова Мустафова – ЕГН **********
Членове: Чавдар Петков Антонов – ЕГН **********
Ваня Тодорова Попова – ЕГН **********
Милена Боянова Савова – ЕГН **********
Вайдън Алиев Мутиев – ЕГН **********
Мария Цветанова Добрева – ЕГН **********
Стефания Тодорова Игнатова – ЕГН **********
VIII Секция 150300008
Адрес: СОУ „Димчо Дебелянов”,ул.”България” № 58
Председател: Павлина Стефанова Пълчовска Везирова – ЕГН **********
Зам. председател: Илия Иванов Господинов – ЕГН **********
Секретар: Сашко Иванов Маринов – ЕГН **********
Членове: Мирела Валериева Ватафова – ЕГН **********
Людмил Иванов Букев – ЕГН **********
Айсел Джевдетова Юсеинова – ЕГН **********
Левент Себайдинов Сабриев – ЕГН **********
Анета Петрова Коева – ЕГН **********
Павлина Иванова Иванова – ЕГН **********
IХ Секция 150300009
Адрес: Кметство Деков, ул. „Неделчо Георгиев” № 9
Председател: Евгения Цветанова Николаева – ЕГН **********
Зам. председател: Ертан Емилов Симеонов – ЕГН **********
Секретар: Йорданка Иванова Василева – ЕГН **********
Членове: Полина Иванова Върбанова – ЕГН **********
Катерина Тодорова Николаева – ЕГН **********
Латинка Миткова Аспарухова – ЕГН **********
Анелия Александрова Радославова – ЕГН **********
Х Секция 150300010
Адрес : с. Татари ОУ„Отец Паисий”, ул. „Георги Димитров” № 59
Председател: Даринка Николаева Върбанова – ЕГН **********
Зам. председател: Димитър Петров Кихлеров – ЕГН **********
Секретар: Сергей Антонов Асенов – ЕГН **********
Членове: Методи Георгиев Събев – ЕГН **********
Красимира Симеонова Димитрова – ЕГН **********
Нелка Богомилова Андреева – ЕГН **********
Есма Мустафа Солак – ЕГН **********
XI Секция 150300011
Адрес: Кметство Петокладенци, ул. „Осъм” № 3
Председател: Тихомир Атанасов Дончев – ЕГН **********
Зам. председател: Владимир Иванов Дамянов – ЕГН **********
Секретар: Георги Любенов Джантов – ЕГН **********
Членове: Николай Величков Данчев – ЕГН **********
Любомир Веселинов Евлогиев – ЕГН **********
Емилия Стефкова Иванова – ЕГН **********
Зия Ферадов Мустафов – ЕГН **********
XII Секция 150300012
Адрес: с. Кулина вода НЧ „Изгрев”, ул. „Георги Димитров” № 45
Председател: Димитър Русалинов Цветанов – ЕГН **********
Зам. председател: Димитрина Кирилова Крумова – ЕГН **********
Секретар: Зия Юсков Ибрамов – ЕГН **********
Членове: Хризантема Георгиева Божкова – ЕГН **********
Гюрга Георгиева Блажева – ЕГН **********
Евламбия Ангелова Андреева – ЕГН **********
Снежана Георгиева Петрова – ЕГН **********
XIII Секция 150300013
Адрес: с. Бяла вода Автобусна спирка помещение № 1 , ул. „Васил Левски” № 50А
Председател: Росица Йосифова Мартинчева – ЕГН **********
Зам.председател: Красен Николаев Вълков – ЕГН **********
Секретар: Антоанета Цветанова Александрова – ЕГН **********
Членове: Диян Цветанов Димитров – ЕГН **********
Диана Ангелова Колева – ЕГН **********
Огнян Владимиров Тонев – ЕГН **********
Весислава Софрониева Цветкова – ЕГН **********
XIV Секция 150300014
Адрес: Затвора Белене
Председател: Красимир Петров Савов – ЕГН **********
Зам. председател: Екатерина Атанасова Абаджиева – ЕГН **********
Секретар: Гюрсял Мъстънов Чакъров – ЕГН **********
Членове: Десислав Любенов Георгиев – ЕГН **********
Огнян Георгиев Пашанков – ЕГН **********
XV Секция 150300015
Адрес: СОУ „Димчо Дебелянов”,ул.”България” № 58
Председател: Петко Петров Тодоров – ЕГН **********
Зам. председател: Ферад Алиев Мустафов – ЕГН **********
Секретар: Антоанета Славева Михайлова – ЕГН **********
Членове: Стефан Лоринов Томов – ЕГН **********
Елия Светлозарова Босилкова – ЕГН **********
Михаела Иванова Шанкулова – ЕГН **********
Силвия Илиева Шанколова – ЕГН **********
XVI Секция 150300016
Адрес: ОУ „Васил Левски”,ул. „Еп. Евгений Босилков”№ 1
Председател: Емил Любенов Андреев – ЕГН **********
Зам. председател: Цветан Николаев Динов – ЕГН **********
Секретар: Галя Тодорова Пашанкова – ЕГН **********
Членове: Николай Василев Драшански – ЕГН **********
Любомир Николаев Ангелов – ЕГН **********
Латинка Петрова Димитрова – ЕГН **********
Анета Андреева Чакърова – ЕГН **********
Борянка Гошева Лазарова – ЕГН **********
Ивайло Иванов Петров – ЕГН **********
Списък на резервни членове на СИК
Поименно гласували „ЗА” – 11
Председател: Валя Маринова Вълкова
Секретар: Ина Красимирова Кирилова
* Публикувано на 24.09.2015 в 16:22 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Пренареждане на кандидатската листа за общински съветници на МК „БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА БЕЛЕНЕ”
относно: Обявяване резултатите от втори тур на изборите за кмет на кметство Деков проведените на 01 ноември 2015 г.
относно: Обявяване резултатите от втори тур на изборите за кмет на Община Белене проведените на 01 ноември 2015 г.